Connect with Us

Nuk ikën kurrë nga moda/ 6 ide si të kombinoni fundin xhins këtë sezon

Fashion

Nuk ikën kurrë nga moda/ 6 ide si të kombinoni fundin xhins këtë sezon

Publikuar

-

Kombinimet e fundit xhins nuk do të ikin kurrë nga moda sepse janë tepër praktikë në përditshmërinë tonë, dhe është perfekt për stinën e vjeshtës, kur nuk është as shumë ftohtë e as shumë vapë.

Ndaj ju vijmë në ndihmë me 6 kombinime për ta veshur atë përgjatë gjithë sezonit në vazhdim.

Fund xhins nën gju me një pardesy lustrafin

Fund xhins i bardhë me një pulovër me shpatulla të ekspozuara

Fund xhins i shkurtër me një pardesy pastel dhe geta me motive

Fund xhins i zi me këmishë neutrale                               

Fund xhins i gjatë me këmishë xhins

Fund xhins i shkurtër me t-shirt të bardhë dhe xhaketë të hollë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura

Publikuar

-

Nga

Për shekuj me radhë, boja e flokëve ka qenë thelbësore për të ndihmuar njerëzit të portretizojnë një imazh të caktuar për tu përshtatur me standardet e bukurisë së ditës ose për t’i zhdukur ato në mënyrë dramatike. Në Mesjetë në Evropë, lyerja e flokëve filloi të zhvendosej në një zakon kryesisht femëror. Ngjyrat e kuqe, […]

LEXO TE PLOTE