Connect with Us

“Vajza jashtë martese, molla e sherrit”/ Zbulohen detajet e divorcit mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Kryesore Show Biz

“Vajza jashtë martese, molla e sherrit”/ Zbulohen detajet e divorcit mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Publikuar

-

“Vajza jashtë martese, molla e sherrit”/ Zbulohen detajet e divorcit mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Divorci mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit eshte bere kryefjala e dites se djeshme dhe te sotme. Por se fundmi jane zbuluar disa detaje të tjera të paditura më parë.

Bëhet fjalë për vajzën e shumëpërfolur të Robert Berishës, që e ka jashtë martese, pra me një grua tjetër. Sipas “Gazetës Express” ajo quhet Arona, dhe është vajza e mikes së ngushtë të këngëtares Tuna Sejdi.

Ndoshta tani mund të sqarohen të gjitha pikëpyetjet në kokën tonë sa i përket sherrit mes Norës dhe Tunës si dhe kunjat e kësaj të fundit me Robertin.

Gjatë një interviste të dhënë kohë më parë për “Prive”, Tuna paska folur për Aronën e vogël.

Në një moment gjatë intervistës, e pyetur lidhur me përjetimin e prindërve të saj si gjyshër pas lindjes së nipit Tian, këngëtarja tregoi se vogëlushi ka sjellë shumë lumturi te prindërit e saj sepse ai është nipi i parë në familjen Sejdi.

“Në të njëjtën kohë është edhe mashkulli/ djali i parë në familjen Berisha. Natyrisht që në familjen time ka qenë një emocion pak më i madh, më entuziast sepse ne nipa e mbesa nuk kemi pas, ndryshe nga ata të familjes së Patrisit të cilët i kanë 4 bukuroshe e kanë Naldën, Anikën, Aronën, Renee”, është shprehur ajo.

Arona është pikërisht vajza e përfolur që Robert Berisha ka dhe që është cilësuar nga mediat edhe si “molla e sherrit” mes tij dhe kunatës Tuna Sejdi.

Në ditëlindjen e parë të djalit të saj, Nora dhe Roberti nuk ishin prezentë. Kjo sipas “Express” mund të lidhet me faktin që Tuna kishte ftuar vogëlushen Arona me mamanë e saj pasi janë mikesha të ngushta.

Dyshojmë që lidhja e përfolur jashtë martese e Robertit të ketë ndikim në vendimin e çiftit për t’i dhënë fund martesës duke qenë se ka kohë që është përfolur dhe këngëtarët kanë qenë bashkë për një kohë të gjatë pasi dolën zërat.

Megjithatë ky mendohet të jetë shkaku që ka një krisje në raportin mes Tunës dhe Norës përfshi këtu edhe Robertin./Burimi:gazeta ekspress

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke pirë me një vajzë.

Dy vajzat duket se po e shijojnë shumë shoqrinë e njëra-tjetrës pasi shfaqen duke qeshur dhe madje kanë shkëmbyer dhe një puthje.

Përveç kësaj Baby G i shkruan mbi videon e publikuar “ Të dua”.

Edhe pse për një kohë të shkrutër u bë shumë e dashur për publikun me këngët e saj, duket se kohët e fundit, fama e Baby G nuk është më sin ë fillimet e saj.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Çmendën” mijëra fansa/ Modelja zbulon të vërtetën e lidhjes mes Can Yaman dhe Demet Ozdemir

Publikuar

-

Nga

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe aktorja Demet Ozdemir janë dy personazhe për të cilat mediat rozë kanë shkruar pafund.

Para pak kohësh në mediat e huaja qarkulloi lajmi se dy aktorët janë në një lidhje me njëri-tjetrin.

Edhe pse Can dhe Demet e mohuan të kishin një romancë dashurie mes tyre, mediat shkruanin ende duke publikuar foto të ndryshme nga pushimet e tyre.

Mirëpo së fundi një modele e njohur italiane ka zbuluar të vërtetën rreth çiftit.

Ajo është shprehur se: “Ne u takuam gjatë pushimeve dhe kaluam mjaft mirë me njëri-tjetrin. Can më ftoi edhe në Stamboll. Ai dhe Demet nuk janë në një lidhje, ai ma tha vetë këtë”.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Është bombë e vërtetë”/ Mediat maqedonase shkruajnë për Viola Spiron

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Viola Spiro është një nga vajzat më të ndjekur të ekranit. Prej kohësh ajo moderon emisionin e sportit në “Sport plus”. Duket se bukuroshja bjonde ka arritur të tërheqë vëmendjen e mediave të huaja përsa i përket pamjes së jashtme.

Një nga mediat e njohura maqedonase “Kurir” ka shkruar një artikull për Violën. “Bombë e vërtetë: Për shkak të kësaj moderatoreje të gjithë shqiptarët janë duke ndjekur një emision sporti”, shkruhet në titullin e artikullit.

Në të thuhet se Viola është një nga prezantueset më të komentuara në Shqipëri dhe se biondja magjepsëse është e njohur për bukurinë e saj natyrale.

 

LEXO TE PLOTE