Connect with Us

Fotoja me fustan nusërie që bëri “namin” në rrjet/ Anxhela Peristeri zbulon çfarë fshihet pas saj

Kryesore Show Biz

Fotoja me fustan nusërie që bëri “namin” në rrjet/ Anxhela Peristeri zbulon çfarë fshihet pas saj

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar në rrjetet sociale një foto e cila shkaktoi shumë zhurmë në rrjetet sociale.

Anxhela shfaqej e veshur me fustan të bardhë që ngjasonte si një nuse dhe bënte tag një prej agjencive më të njohura të dasmave në vendin tonë.

Ndjekësit e saj kanë vërshuar me komentet pasi kanë menduar se këngëtarja është martuar, megjithatë duket se pas fotos fshihet diçka që do i surprizojë fansat e saj.

E kontaktuar nga “Iconstyle.al” Anxhela Peristeri ka zbuluar se nuk është martuar, por fotoja është shkrepur gjatë xhirimeve të klipit të saj më të ri.

Anxhela shtoi se kënga do të jetë në bashkëpunim me një emër të njohur të ekranit, i cili do të shfaqet në fund të klipit si i ftuari i veçantë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: