Connect with Us

“Më fal për 1001 rastet që…”/ Roza Lati i bën dedikimin e veçantë mamasë së saj për ditëlindje

Kryesore Show Biz

“Më fal për 1001 rastet që…”/ Roza Lati i bën dedikimin e veçantë mamasë së saj për ditëlindje

Publikuar

-

Lidhja e tyre si nënë e bijë është tepër e veçantë dhe të gjithë e dinë tashmë.

Diten e sotme Rita Lati feston 60-vjetorin e lindjes, dhe Roza ka vendosur që ta urojë edhe publikisht nëpërmjet një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

Moderatorja ka postuar një foto të mamasë, e cila në sytë e saj duket si një divë 25-vjeçare. Gjithashtu ajo i ka kërkuar falje Ritës për të gjitha rastet kur i ka shkaktuar probleme.

“Sot ka 25 vjetorin kjo Diva @rita_lati_ !

Jetofsh pergjithmone qe t’me mbash edhe mua rrahjet e zemres gjalle.

Te dua.

Edhe me fal per ato 1001 rastet qe ti kam tensionuar une ty rrahjet e zemres tende”, shkruan Roza në postimin e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: