Connect with Us

Fansat po shqetësohen/ Pasi u bënë prindër, nisin problemet mes reperëve shqiptare

Kryesore Show Biz

Fansat po shqetësohen/ Pasi u bënë prindër, nisin problemet mes reperëve shqiptare

Publikuar

-

Pak muaj më parë, çifti i njohur i showbiz-it, Mozzik dhe Loredana Zefi, u bënë prindër për herë të parë.

Por mesa duket vetëm 8 muaj pasi u bënë prindër, duket se mes dyshes kanë nisur problemet.

Fansat kanë nisur të shqetësohen pasi që prej publikimit të bashkëpunimit të tyre të fundit të titulluar “Eiskalt”, 3 javë më parë, Loreda dhe Mozzik s’janë parë më bashkë.

Reperja po sjell bashkëpunimin e saj të ri me reperin turko-gjerman, Mero, mirëpo Mozzik s’ka qenë i pranishëm në xhirimet e klipit.

Madje, ai nuk e ka publikuar në profilin e tij në Instagram këngën e re që po sjell Loredana, ashtu siç ka bërë gjithmonë më parë.

Çifti nuk ka publikuar më foto në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe burime për “Prive” kanë konfirmuar zërat se mes tyre gjërat s’po shkojnë siç duhet.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: