Connect with Us

Ndryshime në “Dance With Me 6”/ Zbulohen detajet e reja mbi çiftet që do të marrin pjesë

Kryesore Show Biz

Ndryshime në “Dance With Me 6”/ Zbulohen detajet e reja mbi çiftet që do të marrin pjesë

Publikuar

-

“Dance With Me” është një nga programet më të ndjekura nga shqiptarët. Së shpejti do të nisë dhe sezoni i ri ku do të marrin pjesë shumë personazhe të famshëm.

Burime për “News31.al” kanë zbuluar ditën e sotme listën zyrtare të çifteve konkuruese në “Dance ëith me 6” .

Në këtë garë do të marrin pjesë: ish-deputeti Eduard Ndocaj dhe ish-velina e ‘Xing me Ermalin’ Kejvina Kthella. Po ashtu moderatori Florian Agalliu dhe këngëtarja Era Rusi dhe Mateus Frroku me aktoren Eliona Pitarka. Ermal Peçi sipas ‘Neës31.al’ do të jetë së bashku me moderatoren Eva Murati.

Gjithashtu është zbuluar se Çiljeta Xhilaga është tërhequr nga kjo garë dhe në juri nuk do të shohim më Robert Aliajn.

Ende nuk është bërë e ditur se cili do ta sfidojë Robert Aliajn në juri, ndaj detaje të reja do të zbulohen në ditët në vazhdim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: