Connect with Us

Vrasje të vogla/ Zbulohet kush i mori jetën vërtet Edipit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Zbulohet kush i mori jetën vërtet Edipit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Tajlan i dërgon Serhanit foton e Ojas me Kerimin. Serhan çmendet kur sheh foton dhe shkon me vrap tek Oja. Ai i kërkon Ojas llogari teksa pacientët e saj e dëgjojnë. Oja nxehet me Serhanin. Ai vendos mos ta tërheqë çështjen dhe i thotë se Denizi do mbajë mbiemrin e tij. Oja shpërthen në të qara pasi Serhan largohet. Emre i tregon Ojas se e ka gjetur vrasësin e Edipit. Oja nuk arrin ta mësojë kush është vrasësi pasi Emre largohet pa i treguar. Serhan arrin të fitojë gjyqin dhe Deniz merr mbiemrin e tij. Betyl shpërndan ftesa në Sarmashëk dhe të gjithë mësojnë se bebi i Ojas është i Serhanit. Ojas i bëjnë përshtypje shikimet e njerëzve të cilët bisedojnë për lidhjen e saj të fshehtë me Serhanin. Nilaj vendos t’i kërkojë ndihmë të ëmës por Arzu është shumë e zënë dhe nuk e dëgjon.

Nilaj dhe shoku i saj vendosin të vjedhin pamjet e kamerave në shkollë. Burxhu kërcënon Pelinin të largohet nga Sarmashëku ose do i tregojë Tajlanit bisedën e saj me Emren. Oja shkon në shtëpinë e Emres për të mësuar kush është vrasësi i Edipit. Oja tronditet kur sheh shandanin. Emre i tregon se shandanin ua ka bërë dhuratë Merve. Oja i tregon Emres se me shandanin është goditur Edipi. Oja shkon në komisariat duke qarë dhe i jep komisarit shandanin. Ajo mendon se vrasjen e ka kryer Merve. Emre i tregon Kerimit se e ka gjetur vrasësin. Pas shumë lojërave zbulohet se vrasjen e ka kryer Arzu. Atë nuk e zë gjumi prej maktheve. Arzu kujton momentin kur i ka gjuajtur me shandan Edipit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE