Connect with Us

“Nuk mund ta përballoj”/ Kim Kardashian tregon planet për fëmijën e pestë në familjen e saj

Kryesore Show Biz

“Nuk mund ta përballoj”/ Kim Kardashian tregon planet për fëmijën e pestë në familjen e saj

Publikuar

-

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka treguar se dëshiron një familje të madhe dhe tashmë është nënë e katër fëmijëve.

North, Saint, Chicago dhe Psalm janë katër vogëlushët e saj dhe shpesh herë ajo i bën pjesë të rrjeteve sociale.

Sigurisht nisur nga dëshira e saj, fansat janë kuriozë të dinë nëse, ylli i familjes Kardashian do të bëjë një fëmijë tjetër dhe Kim ka treguar se momentalisht për shkak të angazhimeve profesionale nuk e ka në plan.

“I dua shumë fëmijët e mi por 4 mund të përballoj me kaq ngarkesë sa kam dhe secili nga fëmijët e mi kërkon shumë vëmendje”.

Kim u bë nënë për herë të katërt në muajin maj dhe vogëlushi i saj, Psalm erdhi në jetë nëpërmjet një nëne mbartëse.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: