Connect with Us

Trendi i këtij sezoni/ Zbuloni 3 modelet më “cool” të çizmeve për këtë vjeshtë

Fashion

Trendi i këtij sezoni/ Zbuloni 3 modelet më “cool” të çizmeve për këtë vjeshtë

Publikuar

-

Cili është aksesori më i përdorur në vjeshtë? Sigurisht që çizmet.

Çizmet deri në kyçin e këmbëve janë një domosdoshmëri dhe jo vetëm. Ato janë një trend edhe i këtij sezoni, ndaj ne do t’ju sjellim sot vetëm 3 modelet më të kërkuara.

Janë tejet praktike, mund t’i kombinojmë fare lehtë dhe më e rëndësishmja na mbrojnë më së miri nga shiu.

Çizmet lëkurë me takë katrore!

Gjysmë çizmet me lidhëse!

Çizmet sportive me bazë gome!

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT-Rosie Huntigton prezanton koleksionin e ri të veshjeve intime/ Pozon me të brendshme mbi krevat

Publikuar

-

Nga

Modelja Rosie Huntigton Whiteley është shfaqur shumë sensuale teksa pozon me të brendshme mbi krevat. Bukuroshja bjonde 32 vjeçare ka reklamuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve intime. Rosie numëron më shumë se 10 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente dhe pëlqime në fotot e super modeles. Për […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Bikini nudo”/ Tammy Hembrow guxon t’i veshë dhe i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit , Tammy Hembroë është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo reklamon shpesh herë format e saj bombastike ku pozon me bikini. Përveç kësaj modelja reklamon dhe trendet më të fundit të rrobave të banjos. Së fundi Tammy ka bërë të sajat një palë bikini të cilat […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Beyonce reklamon koleksionin e ri të Adidas dhe Ivy Park/ Këngëtarja ekspozon linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Koleksioni më i ri i Adidas dhe Ivy Park do të publikohet këtë të dielë. 38 vjeçarja Beyonce ka treguar se përveç aftësive të saj në skenë, është edhe një supermodele shumë e zonja. Në setin e fotografive të publikuara ditën e djeshme, Beynce ka reklamuar koleksionin i cili pritet të jetë shumë i suksesshëm. […]

LEXO TE PLOTE