Connect with Us

Trendi i këtij sezoni/ Zbuloni 3 modelet më “cool” të çizmeve për këtë vjeshtë

Fashion

Trendi i këtij sezoni/ Zbuloni 3 modelet më “cool” të çizmeve për këtë vjeshtë

Publikuar

-

Cili është aksesori më i përdorur në vjeshtë? Sigurisht që çizmet.

Çizmet deri në kyçin e këmbëve janë një domosdoshmëri dhe jo vetëm. Ato janë një trend edhe i këtij sezoni, ndaj ne do t’ju sjellim sot vetëm 3 modelet më të kërkuara.

Janë tejet praktike, mund t’i kombinojmë fare lehtë dhe më e rëndësishmja na mbrojnë më së miri nga shiu.

Çizmet lëkurë me takë katrore!

Gjysmë çizmet me lidhëse!

Çizmet sportive me bazë gome!

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi më i ri i aksesorëve/ Rikthimi i perlave

Publikuar

-

Nga

Jemi në mes të rikthimit të epokës së perlave. Tashmë varëset e dhuruara nga gjyshet nuk duhet të qëndrojnë në sëndukun tuaj. Vetë thjeshtësia dhe bukuria që mbajnë nuk do t’iu duhet që të lodheni t’i kombinoni me shumë gjëra. Ka ardhur koha që t’i fshini nga pluhurat dhe të shkëlqeni me to. Për më […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të forta dhe femërore në të njëjtën kohë/ Tendencat e fundit të modës nga Prada

Publikuar

-

Nga

Miuccia Prada ka publikuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve dhe si gjithnjë ka një tematikë shumë të fortë. “Ne mund të jemi të forta dhe femërore në të njëjtën kohë”, është tema kryesore e saj për koleksionin e ri. Veshje që tregojnë karakter të fortë si dhe feminilitet. Ngjyrat e tokës dhe […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ngjyrat dhe stilimet më të fundit/ Kjo është gjithçka që ju duhet në gardërobën tuaj

Publikuar

-

Nga

Jemi në mes të Muajit të Modës, kur të gjithë projektuesit tregojnë koleksionet e tyre të ardhshme në New York, London, Paris, Milano, Kopenhagë, dhe më gjerë. Tendencat më të reja të modës, ngjyrat, stilimet është gjithçka që ju duhet për sezonin e ardhshëm. Është shumë e rëndësishme që të marrim gjithnjë atë që na […]

LEXO TE PLOTE