Connect with Us

Vrasje të vogla/ Arzu kërcënon Burxhun me sekretin që mëson, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Arzu kërcënon Burxhun me sekretin që mëson, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Arzun e vret ndërgjegja përgjegja për krimin që ka bërë. Emre i tregon Kerimit se Arzu e ka bërë vrasjen ndërsa Pelin dhe Merve kanë heshtur. Pelin është e shqetësuar pasi po hesht ndaj krimit që ka kryer Arzu por për hir të shoqërisë nuk ka dëshmuar kundër saj. Serhan i premton Ojas se gjërat do të shkojnë më mirë tani që Denizi mban mbiemrin e tij. Oja i tregon Serhanit se Merve ia mori jetën Edipit. Arzu mendon si të fshehë krimin. Mehmet kërkon të dijë kush ia mori jetën Edipit. Arzu shkon tek Oja me një plan. Arzu frikësohet kur mëson se Oja e di kush është vrasësja. Oja i tregon se Edipin e vrau Merve. Arzu shtiret sikur nuk e dinte. Oja dhe Arzu bëhen ortake për të zbuluar të vërtetën. Pelin i tregon Arzus se Burxhu e kërcënon.

Ajo i tregon që dikur e ka tradhëtuar Tajlanin me Emren. Pelin i kërkon Arzus ta mbajë sekret por Arzu ka vendosur ta përdorë këtë. Arzu i kërkon Pelinit mos t’i tregojë gjë Ojas për vrasjen. Pelin i tregon se Emre e ka mësuar kush e ka vrarë Edipin. Arzu përballet me Burxhun dhe i thotë se ka mësuar për lidhjen e Emres me Pelinin. Ajo e kërcënon se do ja tregojë të gjithëve. Gratë e lagjes shkojnë për vizitë tek Oja për të mësuar më shumë për lidhjen e saj me Serhanin. Oja mëson se gratë kanë marrë ftesa për një festë të organizuar për Denizin. Oja e mohon që ka shpërndarë ftesa.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE