Connect with Us

“Çdo ditë e jona është festë”/ Shampanjë dhe pushime relaksuese, Eni Koçi dhe partneri i saj ia bëjnë “zili” të gjithëve

Kryesore Show Biz

“Çdo ditë e jona është festë”/ Shampanjë dhe pushime relaksuese, Eni Koçi dhe partneri i saj ia bëjnë “zili” të gjithëve

Publikuar

-

Pozat e saj me bikini kanë “çmendur” rrjetin ditët e fundit gjatë pushimeve “pa destinacion” . Por këngëtarja shqiptare Eni Koçi dhe partneri i saj Genci nuk i rezistuan dot pozave të nxehta, dhe ia kanë bërë zili të gjithëve, pasi kanë publikuar një foto së bashku nga pushimet, duke treguar gjithashtu se po kalojnë kohë në çift.

Dyshja ka pozuar nga pishina, teksa Genci mbushte gotën e shampanjës me shishe në dorë, ndërsa pas tyre dukej deti.

“Gëzuar Eni Koçi… sepse çdo ditë e jona është festë.”- shkruan këngëtari krahas pozës ku duket se po relaksohen në makisimum.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: