Connect with Us

“Pse nuk ndejte në vendin tënd?”/ Emina Cunmulaj i jep përgjigjen epike komentueses

Kryesore Show Biz

“Pse nuk ndejte në vendin tënd?”/ Emina Cunmulaj i jep përgjigjen epike komentueses

Publikuar

-

Shpesh herë modelja shqiptare Emina Cunmulaj nuk e harron vendlindjen e saj edhe pse prej kohësh jeton në Amerikë me bashkëshortin Sam Nazarian dhe dy vajzat e tyre.

Së fundmi Emina është kthyer në vendlindjen e saj, në Tuz, për pushime. Ajo ka shpërndarë një foto në profilin e saj të Instagramit, në të cilën shihet duke mbledhur pjepra. Ndonëse larg, modelja gjithmonë e ka konsideruar vendlindjen shtëpi.

“Asnjë vend si shtëpia. Pavarësisht se ku shkoj, sa shoh dhe sa mësoj, shtëpia ime është gjithmonë aty ku është zemra ime”, ka shkruar Emina krahas fotos.

Teksa fotografia ka marrë mijëra pëlqime, një fanse ka vendosur që t’i bëjë një koment modeles, duke i ka kërkuar llogari modeles që u largua që e vogël nga Tuzi.

“Meqë s’ka vend si vendi jot pse nuk jetove aty? Pse s’u martove në Tuz? Pse nuk e zhvillove karrierën në vendlindje po ike qysh 18 ???”, i shkruan ndjekësja.

Emina i është përgjigjur menjëherë asaj, ku e pranon se do të ishte duke mjelë lopët sot nëse s’do ishte larguar nga fshati!

“Auuuuu tash a deshte edhe me i ra fylit për melodi 😂😂 t’kisha tej atëherë isha ken tyj miel lopë hala 🐄”, ia kthen ajo!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: