Connect with Us

Shkëlqen përsëri/ Të gjitha vajzat do ta adhurojnë këtë trend që sapo solli Lori Hoxha

Fashion

Shkëlqen përsëri/ Të gjitha vajzat do ta adhurojnë këtë trend që sapo solli Lori Hoxha

Publikuar

-

Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Jo vetëm si trashëgimtare e Top Channel por si një blogere, Lori ka patur gjithnjë sukses.

Teksa po shijon pushimet verore, Lori nuk ndal së publikuari foto kun a prezanton me idetë e saj më të reja në veshje.

Së fundi, blogerja është shfaqur me rroba banjo, por me një ndryshim. Në pjesën e sipërme ka preferuar të vendosë një shall.

Kjo është pëlqyer masivisht nga ndjekëset e saj, të cilat me siguri do ta vënë menjëherë në zbatim këtë trend gjersa vera nuk ka ikur ende.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT-Beyonce reklamon koleksionin e ri të Adidas dhe Ivy Park/ Këngëtarja ekspozon linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Koleksioni më i ri i Adidas dhe Ivy Park do të publikohet këtë të dielë. 38 vjeçarja Beyonce ka treguar se përveç aftësive të saj në skenë, është edhe një supermodele shumë e zonja. Në setin e fotografive të publikuara ditën e djeshme, Beynce ka reklamuar koleksionin i cili pritet të jetë shumë i suksesshëm. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Diamante dhe bikini/ Ylli i reality showt e “pamëshirshme” në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit, India Reynolds është kthyer në një nga mabsadoret e brandit të njohur Boohoo. Ajo ka reklamuar linjën e saj më të fundit të të brendshmeve duke treguar linjat e saj seksi. Ylli i Love Islands, 29 vjeç përveçse ka treguar fizikun e saj të tonifikuar, ajo që tërhoqi vëmendjen në fotot e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Khloe Kardashian surprizon fansat/ Tregon linjat e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Koha që po shpenzon Khloe Kardashian në palestër po tregon rezultatet e para. Biznesmenia 35 vjeçare është shfaqur më në formë se kurrë dhe duket shumë herë me e hollë se më parë. Ajo është fotografuar nga paparacët teksa ka dalë nga studio e Emilio Trattoria në Encino teksa përgatisnin skenat për reality shoën familjar. […]

LEXO TE PLOTE