Connect with Us

Shkëlqen përsëri/ Të gjitha vajzat do ta adhurojnë këtë trend që sapo solli Lori Hoxha

Fashion

Shkëlqen përsëri/ Të gjitha vajzat do ta adhurojnë këtë trend që sapo solli Lori Hoxha

Publikuar

-

Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Jo vetëm si trashëgimtare e Top Channel por si një blogere, Lori ka patur gjithnjë sukses.

Teksa po shijon pushimet verore, Lori nuk ndal së publikuari foto kun a prezanton me idetë e saj më të reja në veshje.

Së fundi, blogerja është shfaqur me rroba banjo, por me një ndryshim. Në pjesën e sipërme ka preferuar të vendosë një shall.

Kjo është pëlqyer masivisht nga ndjekëset e saj, të cilat me siguri do ta vënë menjëherë në zbatim këtë trend gjersa vera nuk ka ikur ende.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi më i ri i aksesorëve/ Rikthimi i perlave

Publikuar

-

Nga

Jemi në mes të rikthimit të epokës së perlave. Tashmë varëset e dhuruara nga gjyshet nuk duhet të qëndrojnë në sëndukun tuaj. Vetë thjeshtësia dhe bukuria që mbajnë nuk do t’iu duhet që të lodheni t’i kombinoni me shumë gjëra. Ka ardhur koha që t’i fshini nga pluhurat dhe të shkëlqeni me to. Për më […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të forta dhe femërore në të njëjtën kohë/ Tendencat e fundit të modës nga Prada

Publikuar

-

Nga

Miuccia Prada ka publikuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve dhe si gjithnjë ka një tematikë shumë të fortë. “Ne mund të jemi të forta dhe femërore në të njëjtën kohë”, është tema kryesore e saj për koleksionin e ri. Veshje që tregojnë karakter të fortë si dhe feminilitet. Ngjyrat e tokës dhe […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ngjyrat dhe stilimet më të fundit/ Kjo është gjithçka që ju duhet në gardërobën tuaj

Publikuar

-

Nga

Jemi në mes të Muajit të Modës, kur të gjithë projektuesit tregojnë koleksionet e tyre të ardhshme në New York, London, Paris, Milano, Kopenhagë, dhe më gjerë. Tendencat më të reja të modës, ngjyrat, stilimet është gjithçka që ju duhet për sezonin e ardhshëm. Është shumë e rëndësishme që të marrim gjithnjë atë që na […]

LEXO TE PLOTE