Connect with Us

Topless dhe e shtrirë në tokë/ Bebe Rexha feston 30 vjetorin në mënyrën më të “çmendur”

Kryesore Show Biz

Topless dhe e shtrirë në tokë/ Bebe Rexha feston 30 vjetorin në mënyrën më të “çmendur”

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha festoi 30-vjetorin në mënyrën më të çmendur të mundshme.

Me një foto topless ku shfaqej e shtrirë përtokë ajo tregonte se ndihej shumë mirë me trupin e saj, ndërsa bënte streçing para koncertit.

Dhe nëse mendoni se prindërit e saj u mërzitën nga ky postim, gaboheni. Ata jo vetëm që nuk u mërzitën por e befasuan vajzën e tyre në mes të koncertit.

Së fundmi Bebe ka publikuar videon e surprizës që i bëri nëna, babai dhe vëllai, kur u ngjitën në skenë për t’i uruar ditëlindjen!

“Ahhhh! Nuk më besohet që prindërit e mi të mrekullueshëm dhe vëllai më surprizuan në skenë sonte! Dhe videoja surprizë! Faleminderit të gjithëve që më kënduat “Shumë urime për ty!”, shkruan këngëtarja.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: