Connect with Us

“Përse duhet të bëjmë shkencë”/ Këngëtari shqiptar aspak romantik, rrëfen të pathënat e lidhjes me bashkëshorten

Kryesore Show Biz

“Përse duhet të bëjmë shkencë”/ Këngëtari shqiptar aspak romantik, rrëfen të pathënat e lidhjes me bashkëshorten

Publikuar

-

Disa javë më parë , këngëtari shqiptar Erik Lloshi i dha fund beqarisë, ku ai dhe Romina i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni që u komentua gjatë në media.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin “Treshat” Eriku tregoi si i propozoi martesë bashkëshortes së tij dhe nuk është aspak romantike.

“Nuk i kam propozuar fare. Asnjë femre nuk i kam propozuar në jetën time. I thashë: “Do martohemi apo jo?” Po më tha. Kaq. Përse duhet të bëjmë shkencë edhe të përgatisim fjalime?”, ka treguar Eriku.

Më pas këngëtari ka shtuar se vendimi për martesë ka ardhur shumë shpejt, pasi edhe fejesa ndodhi 6 muaj pas lidhjes.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: