Connect with Us

Aksident fatal/ Aktori i njohur përplaset me makinë, dërgohet me urgjencë në spital

Kryesore Show Biz

Aksident fatal/ Aktori i njohur përplaset me makinë, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar

-

Pak orë para mesnatës, aktori i njohur hollivudian i cili numëron qindra filma komedianë, Kevin Hart, ka pësuar një aksident të rëndë me makinë.Teksa ishte duke udhëtuar me dy persona të tjerë, shoferi i mjetit ka humbur kontrollin duke shkaktuar edhe aksidentin fatal.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shoferi i mjetit dhe vajza që ndodhej para në makinë, janë marrë nga një helikopter për t’u dërguar me urgjencë në spital.

Ndërsa Kevin Hart është marrë nga ekipi i tij të cilët e kanë dërguar për në spital me plagë të rënda.Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.Mësohet se makinën me të cilën po udhëtonin, Kevin ia kishte bërë dhuratë vetes per 40-vjetor.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: