Connect with Us

“I kemi për vete”/ Arbana Osmani në pushime me Eduart Grishaj, komentuesit i kërkojnë “prova”

Kryesore Show Biz

“I kemi për vete”/ Arbana Osmani në pushime me Eduart Grishaj, komentuesit i kërkojnë “prova”

Publikuar

-

Prej disa muajsh , moderatorja shqiptare Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë konfirmuar zërat për lidhjen e tyre romantike, përmes fotove të përbashkëta.

Dhe duke qenë se ata janë gjithë kohës bashkë, ndjekësit i kërkojnë Arbanës më shumë foto me Eduartin.

Së fundmi ajo ndodhet në Itali, ku po shijon natyrën e mrekullueshme malore bashkë me Eduartin.

Në një postim të bërë nga Italia, një ndjekëse i ka kërkuar Arbanës të publikojë më shumë foto me Eduartin, dhe moderatorja i ka dhënë një përgjigje epike:

“Po nxirreni dhe një foto bashkë me Eduartin”, i shkruan komentuesja, ndërkohë që Arbana ia kthen:

“I kemi për vete!”

Ata janë parë shpesh së bashku në të njëjtat vende, por edhe kanë bërë vazhdimisht komente ngacmuese e dedikime të veçanta për njëri-tjetrin në Instagram.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: