Connect with Us

“Mund ta bëj në dush, makinë, kudo”/ Këngëtarja e njohur i kthen përgjigjen epike komentuesit

Kryesore Show Biz

“Mund ta bëj në dush, makinë, kudo”/ Këngëtarja e njohur i kthen përgjigjen epike komentuesit

Publikuar

-

Për disa kohë këngëtarja e famshme ndërkombëtare Ariana Grande, u “zhduk” nga skena për shkak të gjëndjes së saj emocionale dhe krizat e ankthit, gjë të cilën nuk e ka fshehur asnjëherë për mediat apo ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo publikoi një video nga turneu që po zhvillon “Sweetener” ku aftësitë e saj vokale kanë lënë të mahnitur shumë nga ndjekësit e saj.

Por duket se ka patur edhe nga ata skeptikë që mendojnë se performanca nuk ishte ‘live’ dhe se ajo nuk është një këngëtare e mirë ‘live’.

Je një këngëtare shumë e mirë dhe të dua shumë, por kjo nuk duket si ‘live’. Më vjen keq”,-është shprehur një nga komentuesit.

Megjithatë duket se këtë herë Ariana nuk e ka kaluar pa u vënë re këtë koment por ka replikuar duke shkruar:  

Këtë mund ta bëj në kuzhinën tënde pa asnjë muzikë, mund ta bëj në ‘Broadway’ (gjë që e kam bërë), mund ta bëj në dush, makinë, kudo. Për këtë arsye jam kjo që jam. Më lër të shkëlqej”,-ka përfunduar ajo.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Momente emocionuese/ Dalin pamjet nga dasma luksoze e Bleros dhe Afronës

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme.

Ata kanë zgjedhur bregdetin dhe perëndimin e diellit për tu betuar për dashuri të përjetshme.

Ndësra në sy bie ambienti i dekoruar me lule të bardha në hapësirë. Nusja shkoi drejt altarit e shoqëruar nga i ati, një moment ky tepër emocionues.

Blero u shoqërua nga princesha e tij Tara, vajza nga martesa e parë me Teutën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Showbizi Online (@showbizi_online) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by revistawho.com (@revistawho) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“A është ditëlindja ime?”/ Shihni si e presin Taynën në New York

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet shqiptare më të famshme dhe më të komentuara në mediat rozë. Këngët e saj janë më të dëgjuarat në kanalin muzikor Youtube dhe numëron rreth 1 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Duket se reperja nuk pëlqehet vetëm nga shqiptarët por edhe jashtë kufijve. Ditën e sotme reperja ka ndarë në instastory dhuratat e shumta që ka marrë nga fansat në Neë York.

“A është ditëlindja ime”, shkruan ajo në foton ku shihen dhurata të ndryshme.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

I thanë “po” njëri-tjetrit/ Blero dhe Afrona kurorëzohen në martesë

Publikuar

-

Nga

Për javë me radhë është folur për dasmën madhështore të këngëtarit Blero Muharremi dhe bashkëshortes së tij, Afrona Dika.

Në një perëndim shumë romantik të diellit Afrona dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

Pranë detit dhe në ambientin e dekoruar me lule të bardha gjithçka duket si në përrallë.

Afrona kishte veshur një fustan të bardhë në stil princeshe, shoqëruar me një vello të gjatë. Ndërsa Blero kishte zgjedhur një kombinim bardhë e zi, duke hequr dorë nga kostumet klasike një ngjyrëshe.

LEXO TE PLOTE