Connect with Us

“Pa talent e plot mbeturina”/ Këngëtarja shqiptare “masakron” Bebe Rexhën pas fotos topless

Kryesore Show Biz

“Pa talent e plot mbeturina”/ Këngëtarja shqiptare “masakron” Bebe Rexhën pas fotos topless

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha i ka habitur të gjithë me foton topless për 30 vjetorin e saj të lindjes.

Bebe zgjodhi pikërisht këtë foto për të  treguar se 30 vjetori nuk e bën atë të ndihet që po plaket.

Por kjo mënyrë është kritikuar nga shumë komentues dhe një ndër to ishte dhe reperja shqiptare Gjira Kajtazi.

Reperja ka shkruar se morali nuk shitet për famë e para.

Gjira ka ripostuar fillimisht statusin e reperit Jetmir Hoxha i cili ka shkruar krah fotos së Bebes: “Ti mund të mendosh që në moshën 30-vjeçare je i zgjuar.

Veçanërisht kur je e famshme dhe kur dikur ke deklaruar se ke përgjegjësi për gjeneratën e re të vajzave, gjë që vjen nga pozicioni që ke.

Por ti nuk je absolutisht ndryshe nga Cardi B apo Nicki Minaj, pa talent dhe plot mbeturina. Femrat si ty i duan të gjitha, por respekti fitohet me veprime, jo ta kërkosh me fjalë”.

Më pas në një postim tjetër Gjira shkruan: “Më ka marrë malli të dëgjoj një këngë me vëmendje se po e di që të gjithë kanë pare e Gucci”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: