Connect with Us

Upsss/ Dy këngëtareve shqiptare ju vjedhin Instagramin

Kryesore Show Biz

Upsss/ Dy këngëtareve shqiptare ju vjedhin Instagramin

Publikuar

-

Hackerat po bëjnë namin me rrjetet sociale të vipave. Siguria e tyre është një nga temat më shqetësuese të çdo përdoruesi të Instagram apo Facebook.

Në një situatë të tillë tyë pakëndshme janë gjetur dhe dy këngëtaret shqiptare. Bëhet fjalë për Juliana Pashën dhe Venera Lumanin.

Kënëgtaret kanë bërë me dije se llogaria e tyre Instagram është vjedhur dhe për këtë arsye janë detyruar të hapin një të re.

Si fillim fenomeni i ndodhi Venera Lumanit, ku u vu re nga fansat se një person me origjinë turke, i kishte hyrë në Instagram dhe kishte postuar disa foto në Instastory. Tashmë Instagrami i Venerës është i mbyllur dhe ajo nuk ndjek më asnjë njeri.

Pak më vonë e njëjta gjë i ka ndodhur edhe Juliana Pashës, e cila ka njoftuar se është duke u munduar ta rimarrë, megjithatë momentalisht ka hapur një të ri.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Momente emocionuese/ Dalin pamjet nga dasma luksoze e Bleros dhe Afronës

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme.

Ata kanë zgjedhur bregdetin dhe perëndimin e diellit për tu betuar për dashuri të përjetshme.

Ndësra në sy bie ambienti i dekoruar me lule të bardha në hapësirë. Nusja shkoi drejt altarit e shoqëruar nga i ati, një moment ky tepër emocionues.

Blero u shoqërua nga princesha e tij Tara, vajza nga martesa e parë me Teutën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Showbizi Online (@showbizi_online) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by revistawho.com (@revistawho) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“A është ditëlindja ime?”/ Shihni si e presin Taynën në New York

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet shqiptare më të famshme dhe më të komentuara në mediat rozë. Këngët e saj janë më të dëgjuarat në kanalin muzikor Youtube dhe numëron rreth 1 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Duket se reperja nuk pëlqehet vetëm nga shqiptarët por edhe jashtë kufijve. Ditën e sotme reperja ka ndarë në instastory dhuratat e shumta që ka marrë nga fansat në Neë York.

“A është ditëlindja ime”, shkruan ajo në foton ku shihen dhurata të ndryshme.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

I thanë “po” njëri-tjetrit/ Blero dhe Afrona kurorëzohen në martesë

Publikuar

-

Nga

Për javë me radhë është folur për dasmën madhështore të këngëtarit Blero Muharremi dhe bashkëshortes së tij, Afrona Dika.

Në një perëndim shumë romantik të diellit Afrona dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

Pranë detit dhe në ambientin e dekoruar me lule të bardha gjithçka duket si në përrallë.

Afrona kishte veshur një fustan të bardhë në stil princeshe, shoqëruar me një vello të gjatë. Ndërsa Blero kishte zgjedhur një kombinim bardhë e zi, duke hequr dorë nga kostumet klasike një ngjyrëshe.

LEXO TE PLOTE