Connect with Us

Vrasje të vogla/ Arzu tenton të vrasë Tajlanin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Arzu tenton të vrasë Tajlanin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Arzu kujton sesi Edipi i tha asaj dhe vajzave që gjithçka do e tregojë në polici. Ajo mendon për një zgjidhje për të shpëtuar nga kjo situatë. Arzu heq dorë nga puna në kompani dhe i vihet pas Emres. Emre e kupton që Arzu po e ndjek dhe ndryshon rrugë. Mehmet dhe Tajlan vendosin të marrin vesh me çdo kusht nga bashkëshortet e tyre se kush e ka vrarë Edipin. Mehmet pyet Arzun dhe nën presion ajo pranon se e ka vrarë Edipin. Pelin gjithashtu i tregon Tajlanit se Arzu e ka bërë krimin. Mehmet çmendet kur mëson se Arzuja është vrasësja. Arzu i tregon Mehmetit se Edip e kërcënoi dhe ajo nga frika dhe duke menduar për fëmijët bëri krimin fatal. Pelin është bashkëfajtore sepse në momentin kur Edip ka rënë ajo ndodhej pranë tij por nuk e ndihmoi.

Komisari i kërkon Ojas të mësojë të vërtetën nga Tajlani dhe bisedën ta regjistrojë. Pelin i tregon Emres se Burxhu e kërcënon. Emre i premton Pelinit se do e zgjidhë ai këtë çështje. Ai tenton ta puthë por Pelin nuk e lejon. Pelin mëson se Arzu i ka treguar Burxhus për lidhjen e saj me Emren. Pelin dhe Burxhu kanë frikë se Arzu do e përhapë thashethemin në lagjje. Ato vendosin të bashkëpunojnë për të heshtur Arzun. Arzu shkon të bisedojë me Tajlanin teksa ai ndodhet në fushën e golfit. Arzu kërkon që Tajlan ta mësojë të luajë golf dhe me qëllim e hedh topin në pyll. Arzu bind Tajlanin të kërkojnë topin në pyll. Tajlan ka frikë se Arzu do e vrasë. Burxhu i kërkon Emres të martohen dhe të bëjnë fëmijë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE