Connect with Us

“Bomba e ditës së fundit të merkatos”/ Pas Ilda Bejlerit, Edi Manushi prezanton bukuroshen tjetër të emisionit

Kryesore Show Biz

“Bomba e ditës së fundit të merkatos”/ Pas Ilda Bejlerit, Edi Manushi prezanton bukuroshen tjetër të emisionit

Publikuar

-

Moderatorja seksi e sportit, Ilda Bejleri, do të jetë krah Edi Manushit këtë sezon televiziv për të prezantuar në emisionin “Proçesi Sportiv.”

Por duket se Ilda nuk do të jetë e vetmja moderator seksi. Ditën e sotme Edi Manushi ka zbuluar se modelja bukuroshe Alesia Bami sapo ka firmosur një tjetër kontratë me Top Channel.

“Bomba e ditës së fundit të merkatos. @alesia_bamii firmos 📝 me ekipin e @procesisportiv.official

Të hënën datë 9 shtator rikthehemi në edicionin e 12 të Procesit Sportiv ne @topchannelalbania”-shkruhet në njoftimin zyrtar në Instagram.

Alesia Bamin tashmë do ta shohim në emisionin shumë të ndjekur “Proçesi Sportiv”, i cili pritet të startojë të hënën me datë 9 shtator.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ProcesiSportiv (@procesisportiv.official) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: