Connect with Us

Pozon topless/ Ish gruan e futbollistit shqiptar e krahasojnë me pornostare

Kryesore Show Biz

Pozon topless/ Ish gruan e futbollistit shqiptar e krahasojnë me pornostare

Publikuar

-

Modelja seksi Erjona Sulejmani i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar një foto ku shfaqet topless.

Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar tregon format e saj perfekte dhe mbulon me duar pjesën e gjoksit.

Kjo foto ka ndezur rrjetin ku ndjekësit kanë komentuar duke u treguar të ashpër me Erjonën.

Një ndjekës madje shkon deri aty sa ta quajë Pornostar-e Erjonën, e cila nuk ka vonuar me përgjigjen e saj.

“Përse nuk punon si Pornostar?”, i shkruan komentuesi.

“Sepse ia lashë vendin nënës tënde duke qenë se ka eksperiencë. Ke lindur ti kështu që mund ta kuptosh”!, ia kthen ajo.

Ndarja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme në shoëbiz, pasi pasoi me një sërë akuzash nga Erjona për ish-partnerin e saj. Ajo e tha troç se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat dhe u shpreh e sigurt se çdo partnere futbollisti e kishte një problem të tillë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: