Connect with Us

“Rikthehem shumë shpejt”/ Nga zyra në skenë, Marina Vjollca i habiti të gjithë me spotin e ri të emisionit

Kryesore Show Biz

“Rikthehem shumë shpejt”/ Nga zyra në skenë, Marina Vjollca i habiti të gjithë me spotin e ri të emisionit

Publikuar

-

Edhe pse u tha se moderatorja Marina Vjollca do të shfaqej në emisionin “Klanifornia”, duket se planet kanë ndryshuar.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar sot një video të spotit të ri të emisionit, që me thënë të drejtën nuk jep shumë detaje sesi do të titullohet apo dhe se kur do të nisë.

Ajo që na ra në sy është paraqitja e Marinës, e cila duket si një shefe në detyrë në zyrën e saj në televizionin “Klan”.

Moderatorja shfaqet në zyrë dhe më pas niset drejt stilistit të saj për t’u shndërruar në një zonjushë plot klas. Ajo më pas shfaqet në një skenë të madhe që mban inicialin e emrit të saj M, pas krahëve.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: