Connect with Us

U tha se ishte ndarë nga bashkëshorti/ Tuna i sqaron dhe ironizon njëherë e mirë të gjithë

Kryesore Show Biz

U tha se ishte ndarë nga bashkëshorti/ Tuna i sqaron dhe ironizon njëherë e mirë të gjithë

Publikuar

-

Kjo javë ishte e mbushur me lajmet për ndarjen e bujshme të këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, por më pas në rrjet u përfol se edhe Tuna nuk shkonte mirë me Patrisin.

Kjo për faktin se këngëtarja ishte nisur e vetme për pushime, pa bashkëshortin dhe djalin e tyre, Tianin.

Ajo shoqërohej nga një mikeshë dhe fakti që Patrisi nuk ndodhej me të, i bëri ndjekësit të mendojnë se ata po kalojnë probleme në martesën e tyre.

Por së fundmi, Tuna i ka shuar të gjithë zërat që fliten për të, nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ajo ka publikuar një pozë nga pushimet dhe krahas saj shkruan:

“2019-ta, shkon robi n’pushim edhe vetë.”

Me këtë shkrim, ajo sqaroi njëherë e mirë se gjërat mes saj dhe Patrisit janë shumë në rregull, mirëpo këngëtarja kishte zgjedhur që këto pushime t’i kalonte vetëm.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: