Connect with Us

Vijojnë “thumbimet” me njëra-tjetrën/ Bieta Sulo i përgjigjet Rudina Magjistarit

Kryesore Show Biz

Vijojnë “thumbimet” me njëra-tjetrën/ Bieta Sulo i përgjigjet Rudina Magjistarit

Publikuar

-

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo janë dy nga moderatoret më të ndjekura të pasdites me emisionet e tyre.

Ditën e djeshme Rudina Magjistari iu përgjigj Bieta Sulos përsa i përket shikueshmërisë së emisionit.

Magjistari i kujtoi koleges konkurente se emisioni i saj i pasdites kishte sjellë një risi dhe ishte pëlqyer e kopjuar nga shumë të tjerë.

Por nuk ka vonuar një tjetër thumbim nga ana e Bietës e cila ka publikuar në Instastoryn e saj një sondazh të kryer nga një faqe online.

“Sapo më erdhi ky screenshot. Faleminderit të gjithëve.”-shkruan Bieta krahas fotos.

Ende nuk kemi parë një përgjigje nga Rudina, por na mbetet të presim në ditët në vijim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: