Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja mëson se Edipin e ka vrarë Arzu, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja mëson se Edipin e ka vrarë Arzu, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Burxhu i kërkon Emres të martohen dhe të bëjnë fëmijë. Emre i vë kusht Burxhus të bëhet mikeshë me Pelinin. Arzu pyet Tajlanin nëse do e kallëzojë në polici. Tajlan i frikësuar i betohet që nuk do e bënte një gjë të tillë. Arzu kërcënon Tajlanin se do e largojë nga jeta. Ajo i gjuan me shkopin e golfit dhe tenton ta hedhë në greminë. Emre shpëton Tajlanin. Komisari merr në pyetje Serhanin. Serhan i thotë se është i sigurt që nuk e ka bërë Merve këtë veprim. Tajlan i ankohet Mehmetit për Arzun dhe i tregon se tentoi ta dëmtonte.

Nilaj dhe shoku i saj futen fshehtas në dhomën e kamerave të shkollës dhe tentojnë të marrin pamjet. Roja i kap mat. Nilaj dënohet të qëndojë larg shkollës. Nilaj i thotë Mehmetit se ajo u përpoq t’i tregonte atij dhe Arzus por ata nuk e dëgjuan. Oja e fton Tajlanin të pinë diçka në mënyrë që të zbulojë kush e ka vrarë Edipin. Oja dhe Tajlan kujtojnë të shkuarën. Oja e pyet vazhdimisht Tajlanin për Edipin dhe e deh atë. Tajlan i dehur i tregon Ojas se Edipin e ka larguar nga jeta Arzu. Oja e regjistron bisedën me Tajlanin dhe tronditet kur mëson të vërtetën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE