Connect with Us

Bes Kallaku flet për pjesëmarrjen në “Kalifornia Show”/ Tregon vendimin e tij

Kryesore Show Biz

Bes Kallaku flet për pjesëmarrjen në “Kalifornia Show”/ Tregon vendimin e tij

Publikuar

-

Sezoni i ri televiziv ka pësuar ndryshime të shumta, ku do të shohim emisione të reja me personazhe të njohur.

Prej kohësh është përfolur në media se dy aktorët e BE Coffee, Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku do të ishin bashkë në një tjetër emision por për këtë ka folur në emisionin “Rreze Dielli”.

“Ende nuk e kam vendosur nëse do jem pjesë e Tv Klan, jam në bisedime, por edhe nëse vendos të mos jem më aty, unë do t’ju uroj suksese kolegëve”- është shprehur Besi sipas “Bordo.al”

Kujtojmë se aktori po merret me xhirimet e filmit të tij më të ri i cili do të titullohet “Falco”, film i cili pritet të dalë shumë shpejt në kinema.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: