Connect with Us

Ermal Mamaqi zbulon aktorin e veçantë në filmin e tij/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Kryesore Show Biz

Ermal Mamaqi zbulon aktorin e veçantë në filmin e tij/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Publikuar

-

Disa javë më parë Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e tij më të ri “I love Tropoja”. Gjatë këtyre ditëve ai ka ndarë me ndjekësit pothuasje çdo surprizë nga skenat.

Së fundi ka zbuluar një surprizë tjetër për ndjekësit. Në film do të marrë pjesë edhe djali i tij Joeli.

Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi.

“Ditë me emocione dje. Momenti kur ndava skenën e xhirimit me djalin tim. Joel Mamaqi në filmin ‘I Love Tropoja”, ka shkruar Ermali në foton së bashku me të birin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: