Connect with Us

I “tronditi” të gjithë me format seksi/ Reperja shqiptare me pushime në vendin më luksoz në Amerikë

Kryesore Show Biz

I “tronditi” të gjithë me format seksi/ Reperja shqiptare me pushime në vendin më luksoz në Amerikë

Publikuar

-

Pas një vere të gjatë me hite të njëpasnjëshme, reperja shqiptare Tayna së fundmi tregoi se pas kësaj vere të mbushur plot me angazhime, eshte larguar nga Shqipëria.

Ajo ka nisur pushimet dhe nëpërmjet një postimi në Instagram, ka treguar se ka zgjedhur një ndër destinacionet më luksoze në Amerikë.

The Hamptons quhet vendi i cili mbahet si destinacioni i personave më të pasur të Amerikës së Veriut.

Tayna pozoi me bikini duke ndezur rrjetin me format e saj, ndërsa ne u bëmë kuriozë të dinim se kush e shoqëronte reperen.

Bashkë me Tayna-n në Amerikë ndodhet edhe modelja e njohur Vildane Zeneli.

Kjo e fundit publikoi një video në Instastory sme Tayna-n, duke na lënë të kuptojmë se kanë ikur së bashku.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: