Connect with Us

Makthi më i madh i një 50 vjeçareje/ Aktorja e njohur tregon “shenjat e para” të plakjes

Kryesore Show Biz

Makthi më i madh i një 50 vjeçareje/ Aktorja e njohur tregon “shenjat e para” të plakjes

Publikuar

-

Aktorja e famshme Jennifer Aniston është vlerësuar si një ndër gratë më të buklura në botë.

Duket se koha për aktoren e njohur ka ndalur pasi ajo mbetet po aq e bukur sa në fillimet e saj.

Edhe pse është plot 50 vjeç aktorja ka freskinë e një vajze të re, por vetë Aniston po përballet me shenjat e para të plakjes.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “InStyle”, ajo ka treguar se thinjat po ja marrin shpirtin. Ndër të tjera ajo shtoi se gjëja që urren më shumë në këtë moshë, janë fjalët e njerëzve.

“Dukesh më e re nga sa je”. Këto fjalë janë makthi im”, është shprehur aktorja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: