Connect with Us

Nga duhani tek parfumi/ Zbuloni 3 gjërat kryesore që një mashkull nuk pëlqen tek një femër

Kuriozitete

Nga duhani tek parfumi/ Zbuloni 3 gjërat kryesore që një mashkull nuk pëlqen tek një femër

Publikuar

-

shenjat qe thyejne zemra

Të gjithë e dinë se femrat janë të “fiksuara” me detajet më të vogla në një lidhje. Por mesa duket edhe meshkujt nuk ngelen mbrapa dhe vënë re vetëm tre gjëra tek një femër.

Më poshtë do të zbuloni 3 gjërat kryesore që ato nuk pëlqejnë tek një femër:

Pirja e duhanit

Gati 80% të meshkujve nuk iu pëlqen kur një femër pi cigare. Ajo që i bezdis më shumë është era e cigare që mban një femër.

Parfumi

Shumica e meshkujve kanë treguar  se i kushtojnë vëmendje parfumit të një femre. Ata kanë thënë se femrat nuk duhet ta teprojnë me hedhjen e parfumit.

Vetulla

Të gjithë meshkujt nuk i pëlqejnë femrat që i vizatojnë vetullat dhe nuk i kanë ato natyrale.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Përjetimi i emocioneve gjatë ndeshjes/ Rreziku që u kanoset tifozëve të zjarrtë

Publikuar

-

Nga

Tifozët e zjarrtë dhe fanatikë të futbollit përjetojnë nivele stresi të rrezikshme. Sipas disa studimeve tifozët përjetojnë një nivel intensiv të stresit fizik kur shikojnë ndeshjet e skuadrave të tyre të zemrës dhe kjo mund t’i vendosë para një ataku në zemër. Studimet e kryera nga Oxford kanë testuar pështymën e fansave brazilianë  gjatë humbjes […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE