Connect with Us

Qeni më i pazakontë në botë/ I “fiksuar” pas filmave erotike, deklarata e pronarit bën xhiron e rrjetit

Kuriozitete

Qeni më i pazakontë në botë/ I “fiksuar” pas filmave erotike, deklarata e pronarit bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

I njohur si miku më i mirë i njeriut, ky qen është aspak i zakontë dhe ka shokuar pronarin e tij.

Qenushi i quajtur Mike është i apasionuar pas filmave me pullë të kuqe dhe pronari i tij, Thomas Barnes, nga Karolina e Veriut, thotë se Mike ka krijuar varësi ndaj filmave erotikë, ndërsa gjithçka sipas tij ndodhi rastësisht kur qeni e çoi gabimisht TV tek kanalet me filma të tillë.

Por veprimi i qenit i ka kushtuar shtrenjtë pronarit të tij, pasi i erdhi fatura 70 dollarë nga ofruesi i shërbimit kabllor, pasi aksesi në të tilla kanale ka një kosto ekstra në SHBA.

Thomas kontaktoi me teknikët e kabllorit për t’i shpjeguar “incidentin” e pazakontë që kishte ndodhur me qenin e tij.

Thomas shpjegoi se që prej ditës që nuk pa më filma me pullë të kuqe, qeni i tij është ndier i “trishtuar” dhe kjo deklaratë tashmë ka bërë xhiron e rrjetit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Lë punën në bankë për palestrën/ Kjo është modelja që po “fikson” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Një grua ka rrëfyer së fundmi se si një ndryshim ia pazakontë karriere e bëri të kalonte nga 25 000 dollarë në vit në rreth 200 000. Heidy Espaillat punon tashmë si trajnere personale dhe specialiste nutricioniste, duke postuar ndërkohë fotot e trupit të tonifikuar për 850,000 fansat e saj në Instagram. 30-vjecarja e lindur […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Impulsivë dhe konkurrues/ Çfarë pret shenja e Dashit nga një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Nëse jeni duke u takuar apo folur me një Dash atëherë ka disa gjëra që duhet t’i dini rreth kësaj shenje. Ata janë impulsivë dhe konkurrues dhe bëjnë gjithçka për të dalë fitues. Çfarë kërkon Dashi nga një marrëdhënie? Dashi është shenja e parë e horoskopit e cila ka guximin t’i hedhë benzinë zjarrit. Ata […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE