Connect with Us

Vrasje të vogla/ Arzu humb jetën pas një aksidenti, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Arzu humb jetën pas një aksidenti, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Arzu ndjek Emren me qëllimin për ta ’zhdukur’. Ajo tenton ta përplasë me makinë Emren por një tjetër makinë përplas Arzun. Arzu humb jetën. Ditën tjetër në Sarmashëk mbahet varrimi i Arzus. Mehmet qan për humbjen e bashkëshortes. Ai mendon se krimin e Arzus e ka kryer Tajlani. Tajlan mendon se Arzun e ka vrarë Oja. Burxhu mendon se e ka larguar ai nga jeta Pelin. Komisari dyshon tek Burxhu. Burxhu fton Ojan dhe Pelinin të bisedojnë. Ajo i ofron të bashkëpunojnë sepse dyshimet janë mbi to. Pelin akuzon Ojan se e ka vrarë Arzun pasi ka mësuar që ajo ka vrarë Edipin. Oja i kujton Pelinit që ajo ka heshtur edhe pse e dinte kush ishte vrasësja e Edipit.

Edhe Burxhu akuzon Ojan. Oja i kujton Burxhus të këqijat që i ka bërë Arzus. Pelin nxehet sepse Oja dhe Burxhu ia hedhin fajin asaj. Vajzat pranojnë të bashkëpunojnë me njëra-tjetrën. Kerim pyet Ojan për Arzun në mënyrë që të mësojë të vërtetën. Oja kujton kohët kur ishte mikeshë me Arzun. Kerim pyet Ojan nëse ka lidhje me krimin e Arzus. Oja vendos të fusë në sherr Burxhun me Pelinin dhe t’i bëjë fajtore. Burxhu mendon se krimin e ka bërë Pelini. Oja gënjen Burxhun dhe i thotë se Pelin ka shkuar t’i thotë Emres se ajo takohet me Mehmetin. Pelin mendon se vrasjen e ka bërë Oja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE