Connect with Us

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Fashion

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme, në Londër u zhvillua eventi “GQ Men Of The Year Awards 2019″, ku shumë yje të Hollywood kaluan në tapetin e kuq si Victoria Beckham, Kylie Minogue, Nicole Kidman dhe Rita Ora të cilat kryesuan listën e të veshurave më me stil.

Ndërsa Victoria na mahniti me një kostum elegant të bardhë, Kylie dhe Nicole i bënë të ftuarit të kthenin kokat për të parë fustanet e tyre që arrinin deri në tapetin e kuq.

Nga ana tjetër Rita Ora e veshur e gjitha në dantellë të zezë, që i nxirrte në pah të pasmet dhe gjoksin, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës ,dukej shumë seksi.

Victoria arriti me djalin e saj Brooklyn dhe bashkëshortin David – i cili ishte aty për të marrë Çmimin Special të Editorit.

Kylie e cila është aktualisht e lidhur me Kylie, me drejtorin krijues të GQ Magazine, Paul Solomons, dukej e mrekullueshme me fustanin saten në ngjyrë të bardhë, me njërin nga supet jashtë.

I pranishëm në event ishte dhe Isaac Carew, ish-partneri i Dua Lipës, i cili dukej mjaft elegant me kostum dhe papion:

Për më tepër detaje sesi u veshën yjet në “GQ Men Of The Year Awards”, shihni fotot më sipër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: