Connect with Us

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Fashion

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme, në Londër u zhvillua eventi “GQ Men Of The Year Awards 2019″, ku shumë yje të Hollywood kaluan në tapetin e kuq si Victoria Beckham, Kylie Minogue, Nicole Kidman dhe Rita Ora të cilat kryesuan listën e të veshurave më me stil.

Ndërsa Victoria na mahniti me një kostum elegant të bardhë, Kylie dhe Nicole i bënë të ftuarit të kthenin kokat për të parë fustanet e tyre që arrinin deri në tapetin e kuq.

Nga ana tjetër Rita Ora e veshur e gjitha në dantellë të zezë, që i nxirrte në pah të pasmet dhe gjoksin, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës ,dukej shumë seksi.

Victoria arriti me djalin e saj Brooklyn dhe bashkëshortin David – i cili ishte aty për të marrë Çmimin Special të Editorit.

Kylie e cila është aktualisht e lidhur me Kylie, me drejtorin krijues të GQ Magazine, Paul Solomons, dukej e mrekullueshme me fustanin saten në ngjyrë të bardhë, me njërin nga supet jashtë.

I pranishëm në event ishte dhe Isaac Carew, ish-partneri i Dua Lipës, i cili dukej mjaft elegant me kostum dhe papion:

Për më tepër detaje sesi u veshën yjet në “GQ Men Of The Year Awards”, shihni fotot më sipër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi më i ri i aksesorëve/ Rikthimi i perlave

Publikuar

-

Nga

Jemi në mes të rikthimit të epokës së perlave. Tashmë varëset e dhuruara nga gjyshet nuk duhet të qëndrojnë në sëndukun tuaj. Vetë thjeshtësia dhe bukuria që mbajnë nuk do t’iu duhet që të lodheni t’i kombinoni me shumë gjëra. Ka ardhur koha që t’i fshini nga pluhurat dhe të shkëlqeni me to. Për më […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të forta dhe femërore në të njëjtën kohë/ Tendencat e fundit të modës nga Prada

Publikuar

-

Nga

Miuccia Prada ka publikuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve dhe si gjithnjë ka një tematikë shumë të fortë. “Ne mund të jemi të forta dhe femërore në të njëjtën kohë”, është tema kryesore e saj për koleksionin e ri. Veshje që tregojnë karakter të fortë si dhe feminilitet. Ngjyrat e tokës dhe […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ngjyrat dhe stilimet më të fundit/ Kjo është gjithçka që ju duhet në gardërobën tuaj

Publikuar

-

Nga

Jemi në mes të Muajit të Modës, kur të gjithë projektuesit tregojnë koleksionet e tyre të ardhshme në New York, London, Paris, Milano, Kopenhagë, dhe më gjerë. Tendencat më të reja të modës, ngjyrat, stilimet është gjithçka që ju duhet për sezonin e ardhshëm. Është shumë e rëndësishme që të marrim gjithnjë atë që na […]

LEXO TE PLOTE