Connect with Us

E tradhtoi me shoqen e Kylie Jenner / Tristan Thompson i vendosur për të bërë për vete Khloe Kardashian

Kryesore Show Biz

E tradhtoi me shoqen e Kylie Jenner / Tristan Thompson i vendosur për të bërë për vete Khloe Kardashian

Publikuar

-

Pasi e tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Tristan Thompson duket i vendosur për të fituar sërish zemrën e Khloe Kardashian.

Duket se basketbollisti ka shumë gjasa të kthehet me ish partneren e tij, pasi dhe vetë khloe është shprehur gjatë një interviste se ka menduar t’ia falë tradhtinë për hir të vajzës së tyre True.

Burime pranë çiftit kanë treguar se bashketbollisti po tenton sërish dhe madje ka shpenzuar 500.000$ për një makinë të re super luksoze, për t’i rënë në sy Khloe-s.

Madje, Tristan po merr këshilla nga miku i tij Drake sesi ta bëjë Khloe-n t’i japë një shans të dytë.

Sipas po të njëjtave burime çiftido të darkojnë së bashku këtë fundjavë.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: