Connect with Us

Mehmet zbulon se kush e vrau Arzun/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Kryesore Show Biz

Mehmet zbulon se kush e vrau Arzun/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Mehmet përlotet kur kujton Arzun. Burxhu e gjen Mehmetin duke qarë dhe e ngushëllon. Mehmet ndihet fajtor që e ka mërzitur Arzun duke e tradhëtuar me Burxhun. Burxhu përpiqet të shfajësohet dhe thotë se është penduar.

Oja i tregon Emres se Burxhu e tradhëton me Mehmetin. Emre telefonon Burxhun dhe ajo e gënjen teksa ndodhet në praninë e Mehmetit. Emre akuzon Ojan se ka qenë ajo e cila vrau Arzun. Pelin i mbush mendjen Mehmetit se Arzun e ka vrarë Burxhu. Pelin i tregon Ojas se Kerim nuk ka qenë nxënës i Edipit dhe nuk ka lidhje me të. Ajo kujton një moment nga festa kur Kerim pësoi një incident dhe Merve iu gjend pranë.

Oja dhe Serhan kalojnë momente romantike së bashku. Mehmet shkon në shtëpi dhe i mungon shumë prezenca e Arzus. Derja pyet Mehmetin nëse dyshon tek dikush por ai nuk është në gjendje t’i përgjigjet. Mehmet merr gjërat e mbetura pas aksidentit të Arzus.

Ai gjen një palë kufje të cilat i përkasin Emres. Emre pyet Burxhun nëse ishte ajo që e vrau Arzun. Burxhu e mohon. Mehmet mëson se kufjet janë të Emres dhe mendon se ai ka vrarë Arzun.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Shumë zili dhe urrejtje”/ Pas akuzave, reperja shqiptare përgjigjet me një deklaratë emocionuese

Publikuar

-

Nga

Reperja shqiptare Loredana Zefi, e cila tashmë veç hiteve të saj u bë e famshme edhe për skandalin e mashtrimit të një gruaje zviceriane, ka folur për herë të parë përmes një postimi në Instagram.

Në një rrëfim emocional, reperja shprehet se ka ndjerë shumë dashuri dhe urretje në të njëjtën kohë dhe se sot ndihet e lumtur dhe mirënjohëse:

“Kaq shumë gjëra kaluan gjatë këtij viti. Kam parë shumë të mira dhe shumë të këqija. Kam ndjerë shumë dashuri dhe shumë urrejtje. Kaq shumë zili dhe unë vazhdoj të qëndroj këtu dhe dua t’iu falënderoj ju për këtë. Nuk mund të flas shumë, por ju e shikoni gëzimin në fytyrën time. I urrej shkrimet emocionale, megjithatë ju betohem se ju dua. Faleminderit për çdo gjë”, ka shkruar reperja krahas një videoje te postuar në Instagram.

Këto fjalë me siguri u dedikohen fansave të saj por edhe të gjithë atyre zërave që janë përfolur së fundi, pas një sërë zhvillimesh të mira e të këqija në jetën e Loredanës, nga të qenit nënë, te akuzat për mashtrimin e çiftit zviceran që bënë shumë bujë muaj më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Jo vetëm që u vonua por edhe…”/ Moderatorja i nxjerr të gjitha “të palarat” burrit

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Julka Gramo është një ndër personazhet që për vite të tëra prezanton në radio. Së fundi Julka ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku dhe ka treguar më shumë detaje nga jeta private.

Moderatorja është nënë e dy fëmijëve Ian dhe Greg. Teksa flet për përditshmërinë e saj, Julka tregon se për shkak të nagazhimeve shpesh herë Andi Gramo mungon në momentet më të rëndësishme.

Ndër të tjera ajo tregon një nga momentet në studio: Kur mungon një nga prindërit pak më shpesh, nuk më duket okay që të largohet dhe prindi tjetër.

Kështu zgjedh që dikush të bëjë sakrificën, sepse edhe për Andin është sakrificë të qëndruarit larg, udhëtimet e shpeshta apo të mos qenit çdo ditë pranë fëmijëve. Kur Ian ka bërë një vjeç, Andi kishte një impenjim dhe nuk ka ardhur deri kur erdhi pjata e tretë e menusë dhe erdhi i veshur ashtu siç ishte, me tuta”, tregon Julka.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Këngëtarja shqiptare në kulmin e karrierës/ Këndon kolonën zanore të filmit të famshëm “Maleficent 2”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një sukses tjetër në karrierën e saj. Pas publikimit të hitit më të fundit “Not 20 anymore”, Bebe Rexha ka zbuluar se ka kënduar për kolonën zanore të filmit të famshëm “Maleficent 2”, ku aktore kryesore është Angelina Jolie.

Kënga titullohet “You Can’t Stop The Girl” dhe i dedikohet fuqisë së gruas. “Maleficent” është një nga filmat më të suksesshëm dhe kjo është një arritje vërtetë e madhe në karrierën e Bebe Rexhës. “Maleficent 2”do të shfaqet në kinema më 18 tetor dhe është një vazhdim i filmit “Maleficent”, prodhim i vitit 2014.

Le të kujtojmë se Bebe Rexha ka qenë në qendër të vëmendjes për skandalin me foton nudo për 30 vjetorin e saj, e cila u komentua pafund në mediat e huaja.

LEXO TE PLOTE