Connect with Us

Cilat janë shenjat që do kenë më shumë fat këtë muaj/ Meri “paralajmëron” me parashikimin e rradhës

Kryesore Show Biz

Cilat janë shenjat që do kenë më shumë fat këtë muaj/ Meri “paralajmëron” me parashikimin e rradhës

Publikuar

-

Muaji shtator duket se do të ketë shumë surpriza për disa shenja të horoskopit. Astrologia Meri Shehu gjatë një intervistë për “Bordo.al”  ka treguar se ky muaj do të jetë i këndshëm, por do të ketë edhe zhgënjime. Po ashtu ajo ka treguar se cilat do të jenë tre shenjat që do të kenë më shumë fat sipas saj.

Në vendin e tretë renditen personat që i përkasin shenjës së Ujorit. Për këta persona Meri ka thënë:

Ujorët do jenë mendja dhe pjekuria, shkenca dhe modernizimi i kësaj periudhe. Paraja nuk do jetë shumë e mirë. Këtë muaj ose do fitojnë shumë ose mund t’ia marrin shkencën e tyre.”

Në vendin e dytë renditen personat që i përkasin shenjës së Shigjetarit. Sipas astrologes për personat që i përkasin kësaj shenje, ky muaj parashikohet kështu:

Ana ekonomike do shkëlqejë, i jepet mundësi e madhe për të bërë një stabilizim ekonomik. Mund të arrijnë të bëjnë të mira. Nuk është momenti për dashuri, por për karrierë.”

Dhe në vendin e parë renditen personat që i përkasin shenjës së Luanëve. Për ta sipas Merit ky muaj do të jetë kështu:

Luanët do ngrihen në detyrë, çështjet ekonomike do jenë shumë mirë, do kenë para për të shpenzuar në gjëra të shtrenjta.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: