Connect with Us

Horoskopi 6 shtator 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Life Style

Horoskopi 6 shtator 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Publikuar

-

Dashi

Gjatë kësaj dite janë mjaft të favorshme udhëtimet dhe kontaktet në vende të ndryshme. Mund të ketë të reja lidhur me sferën profesionale, ku nuk do të mungojnë mundësitë e mira. Po ashtu do të keni mundësi që të dilni në pah, ndaj mundohuni që të përfitoni. Ndërsa në sferën personale mund të ketë një rënie të lehtë, ndaj mundohuni që të mos lodheni.

Demi

Yjet janë mjaft të favorshëm, sa i takon sferës tuaj profesionale. Do të nisë për ju një periudhë e bukur, gjatë së cilës do të keni mundësi të rimëkëmbeni. Sa i takon ndjenjave, mund të ketë zhvillime pozitive gjatë fundjavës.

Binjakët

Duhet të mundoheni që të shmangni stresin dhe situatat e ngarkuara. Po ashtu mundohuni që të mos acaroheni lidhur me disa situata profesionale, edhe pse mund të mendoni se keni gjithë të drejtën e botës për tu acaruar. Fatkeqësisht ky vit është i mbushur me ulje-ngritje dhe për të qenë më në fund mirë, duhet të prisni ardhjen e muajit nëntor.

Gaforrja

Kjo e premte do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje, ndaj përfitoni për të zgjidhur disa çështje të lëna pezull, për shkak se fundjava do të sjellë rënie. Duhet të mundoheni që të përmirësoni disi moralin, pasi në këtë periudhë keni shumë mendime të rishtas nëpër kokë, ndoshta si pasojë e shqetësimeve lidhur me punën.

Luani

Parashikohet një ditë mjaft pozitive, ku do të përjetoni emocione të bukura dhe do të përballeni me mundësi për tu shfrytëzuar. Megjithatë ju mbetet ju që të përzgjidhni. Edhe sa i takon dashurisë gjërat ecin mirë, ndoshta më mirë nga sa munda ta mendoni.

Virgjëresha

Këshillohet që gjatë kësaj dite të rrini sa më të qetë, duke shmangur stresin dhe problemet. Kjo është një ditë disi nën ritmin e duhur, por bëhet fjalë për një periudhë kalimtare, ku shumë shpejtë do të rezultoni fitues.

Peshorja

Mund të keni pasiguri sa i takon të ardhmes tuaj profesionale. Ndoshta jeni lodhur nga një mjedis, ose ndoshta ka gjëra që nuk ju bindin dhe nuk ju pëlqejnë më, ndaj duhet të vendosni çfarë duhet të bëni. Edhe pse kërkoni gjithmonë një ekuilibër me të tjerët, vlerësoni mirë se cila është gjëja e duhur për ju.

Akrepi

Horoskopi është mjaft i favorshëm sa i takon dashurisë, ku gjatë kësaj fundjave mund të merrni surpriza të bukura. Po ashtu parashikohen emocione pozitive. Edhe në punë gjërat do të ecin më mirë se më parë, do të ndiheni më të fuqishëm dhe gati për tu përballur me çdo ndryshim.

Shigjetari

Kjo e premte do të jetë e mbushur me nervozizëm, gjatë së cilës me gjasë do të lindin debate me familjen ose njeriun e zemrës. Gjithçka mund të ndodhë për shkak se nuk jeni shumë të pranishëm në jetën familjare dhe në atë në çift dhe sepse nuk doni të merrni përsipër përgjegjësi. Mundohuni që të mos provokoheni dhe të mos përhumbeni në debate. Bëni mirë të ruani qetësinë.

Bricjapi

Do ju rikthehet dëshira për të dashuruar. Nëse jeni aktualisht në çift, do të rigjeni pasionin, ndërsa nëse jeni vetëm, do të keni mundësi të bëni njohje të reja. Mund të gjeni personin e duhur, por për ta bërë një gjë të tillë nuk duhet të mbylleni në guaskën tuaj.

Ujori

Yjet kanë dobësi për shenjën tuaj dhe ju favorizojnë. Kjo periudhë rikuperimi do ju lejojë që të kaloni një krizë dhe të arrini rezultate të cilat nuk i mendonit, shkruan noa.al. Nga ana tjetër mundohuni të kujdeseni më shumë për formën tuaj fizike dhe ti kushtoni më shumë rëndësi dashurisë.

Peshqit

Do të vijojë për ju një periudhë gjatë së cilës nuk do të ndiheni në formë. Me gjasë do të ndiheni të dekurajuar për diçka që ka të bëjë me punën. Duket sikur të gjithë nuk kritikojnë, por shumë shpejtë do e rimerrni veten.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE