Connect with Us

Imazhet më virale në botë/ Zbuloni “meme-n” tuaj sipas shenjës së horoskopit

Kuriozitete

Imazhet më virale në botë/ Zbuloni “meme-n” tuaj sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Të gjithë kanë një meme të preferuar, por a e dini cila është ajo që ju përfaqëson më së miri?

Zbuloni më poshtë memen tuaj, sipas shenjës së horoskopit:

Dashi

Kjo shenjë njihet për natyrën konkurruese që nuk pranojnë kurrë: e rëndësishme është pjesëmarrja, por duan gjithnjë vendin e parë ! Meme-ja e fëmijës së suksesshëm është ajo që i përfaqëson mësë miri.

Demi shijon jetën e luksit dhe nuk bëjnë lehtë kompromise. Nuk vendosin nevojat e të tjerëve para të tyreve ! Ky është qëndrimi i demave thuajse 24/24

Binjakët

Ata që ndërrojnë mendjen si Haxhi Pishmani, ata që nuk pushojnë së foluri ! Po flasim për Binjakët ! Kanë një mendim për çdo gjë dhe do e japin atë me çdo kusht.

Gaforrja- Meme-ja e Michael Jordan duke qarë

Shenja më emocionale dhe e lëkundur e zodiakut. A nuk ndjeni se kjo meme u shkon përshtat të gjithave gaforreve që ju njihni.

Luani, shenja që do gjithë vëmendjen tuaj ! Duan t’u thuash çdo moment të ditës, se sa të bukur janë, sa të mirë, dhe sa e mjerueshme do ishte jeta juaj pa ata.

Virgjëresha, fokusohet tek përfundimi i një detyre, sa mohon çdo nevojë tjetër (qoftë edhe fiziologjike) ! Është shenjë e vendosur, që arrin gjithçka që do.

Peshorja, të paqtët e horoskopit ! Shenja që e bën mik për kokë për 30 sekonda. Peshorja nuk duron dot të ketë armiq, ndaj zgjidhja më e mirë për të, t’i ketë të gjithë aleatë.

MOMO, është meme-ja më e errët e internetit, ashtu siç edhe akrepët janë shenja më e errët e zodiakut.

Bricjapi dhe lista e tij e detyrave. Të organizuar, gjithnjë me laps e letër në dorë, kjo meme duket se është krijuar nga një Bricjap.

Ujori :Shenja që vendos në pikëpyetje çdo gjë në jetën e tij! Pse kjo flutur nuk është një pëllumb! Cili është qëllimi i kësaj fluture… Po unë pse ekzistoj.. Këto e pyetje të tjera, që vetëm ujorëve u vijnë ndër mend.

Për Peshqit kemi një meme të ngjashme, por që është paksa më klasike ! PSE… Peshqit gjithashtu duket se kanë një qëllim në jetë. T’u përgjigjen të gjitha pyetjeve që u lindin atyre e jo vetëm….

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Lë punën në bankë për palestrën/ Kjo është modelja që po “fikson” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Një grua ka rrëfyer së fundmi se si një ndryshim ia pazakontë karriere e bëri të kalonte nga 25 000 dollarë në vit në rreth 200 000. Heidy Espaillat punon tashmë si trajnere personale dhe specialiste nutricioniste, duke postuar ndërkohë fotot e trupit të tonifikuar për 850,000 fansat e saj në Instagram. 30-vjecarja e lindur […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Impulsivë dhe konkurrues/ Çfarë pret shenja e Dashit nga një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Nëse jeni duke u takuar apo folur me një Dash atëherë ka disa gjëra që duhet t’i dini rreth kësaj shenje. Ata janë impulsivë dhe konkurrues dhe bëjnë gjithçka për të dalë fitues. Çfarë kërkon Dashi nga një marrëdhënie? Dashi është shenja e parë e horoskopit e cila ka guximin t’i hedhë benzinë zjarrit. Ata […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE