Connect with Us

“Këto foshnja më plotësojnë”/ 74 vjeçarja thyen rekordin botëror, sjell në jetë dy binjakë

Kuriozitete

“Këto foshnja më plotësojnë”/ 74 vjeçarja thyen rekordin botëror, sjell në jetë dy binjakë

Publikuar

-

Erramatti Mangayamma, 74-vjeçare nga India ka thyer rekord botëror duke e kaluar mbajtësen aktuale të rekordit, Maria del Carmen Bousada de Lara, e cila është 8 vite më e vogël se ajo.

E moshuara ka sjellë në jetë dy vajza binjake të shëndetshme të cilat janë ngjizur me anë të fekondimit in vitro.

E moshuara, e cila kishte 30 vite që kishte hyrë në menopauzë, tha se u frymëzua nga fqinja e saj që kishte mbetur shtatzënë në moshën 55-vjeçare.

Ajo u shpreh:

Nuk mund t’i shpreh ndjenjat me fjalë. Këto foshnja më plotësojnë. Pritjes që zgjati për 6 dekada i erdhi më në fund fundi. Tani askush nuk mund të më quajë infertile.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Lë punën në bankë për palestrën/ Kjo është modelja që po “fikson” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Një grua ka rrëfyer së fundmi se si një ndryshim ia pazakontë karriere e bëri të kalonte nga 25 000 dollarë në vit në rreth 200 000. Heidy Espaillat punon tashmë si trajnere personale dhe specialiste nutricioniste, duke postuar ndërkohë fotot e trupit të tonifikuar për 850,000 fansat e saj në Instagram. 30-vjecarja e lindur […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Impulsivë dhe konkurrues/ Çfarë pret shenja e Dashit nga një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Nëse jeni duke u takuar apo folur me një Dash atëherë ka disa gjëra që duhet t’i dini rreth kësaj shenje. Ata janë impulsivë dhe konkurrues dhe bëjnë gjithçka për të dalë fitues. Çfarë kërkon Dashi nga një marrëdhënie? Dashi është shenja e parë e horoskopit e cila ka guximin t’i hedhë benzinë zjarrit. Ata […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE