Connect with Us

Nuk “përmbahet më”/ Pas ndryshimit drastik, Big Mama i habit të gjithë me format seksi me bikini

Kuriozitete

Nuk “përmbahet më”/ Pas ndryshimit drastik, Big Mama i habit të gjithë me format seksi me bikini

Publikuar

-

Prej disa vitesh këngëtarja shqiptare Big Mama i ka munguar skenës shqiptare me muzikën e saj, por në Instagram ajo është tepër aktive ku ka treguar dhe ndryshimin e saj drastik në pamje.

Së fundmi ajo ka nisur pushimet dhe ndodhet në Belek, Turqi ku ka postuar një foto ku shfaqet në super formë duke pozuar me rrobabanjo në pishinë. Mirëpo fansat kanë vënë re një detaj tjetër.

Ata kanë nisur të komentojnë faktin që një burrë i ulur në shezlonget prapa Bigut, ia ka ngulur sytë këngëtares. “Ai mbrapa si badigard ta paska prish foton”, i shkruan një fans Bigut. “Shikoja fytyrën atij djalit, tipik shqiptar”, shkruan një tjetër fanse. “Si po të sheh ai trupi atje, kalle Bigi kalle”, i shkruan edhe një tjetër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Lë punën në bankë për palestrën/ Kjo është modelja që po “fikson” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Një grua ka rrëfyer së fundmi se si një ndryshim ia pazakontë karriere e bëri të kalonte nga 25 000 dollarë në vit në rreth 200 000. Heidy Espaillat punon tashmë si trajnere personale dhe specialiste nutricioniste, duke postuar ndërkohë fotot e trupit të tonifikuar për 850,000 fansat e saj në Instagram. 30-vjecarja e lindur […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Impulsivë dhe konkurrues/ Çfarë pret shenja e Dashit nga një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Nëse jeni duke u takuar apo folur me një Dash atëherë ka disa gjëra që duhet t’i dini rreth kësaj shenje. Ata janë impulsivë dhe konkurrues dhe bëjnë gjithçka për të dalë fitues. Çfarë kërkon Dashi nga një marrëdhënie? Dashi është shenja e parë e horoskopit e cila ka guximin t’i hedhë benzinë zjarrit. Ata […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE