Connect with Us

“U tregove tepër i mirë me të tjerët”/ Pas ndarjes, Alba Hoxha nuk “përmbahet” ndaj Albi Nakos

Kryesore Show Biz

“U tregove tepër i mirë me të tjerët”/ Pas ndarjes, Alba Hoxha nuk “përmbahet” ndaj Albi Nakos

Publikuar

-

Pak muaj më parë , koreografi Albi Nako dhe balerina e tij, Alba Hoxha, në mediat rozë u tha se ishin të lidhur por ata nuk e pranuan asnjëherë publikisht.

Mirëpo, pa pranuar ende lidhjen, ata u ndanë dhe e fshinë njëri-tjetrin nga Instagrami.

Në një postim në Instastory, Albi tregoi disa javë më parë se ishte i zhgënjyer dhe me siguri statusi i tij lidhej me Albën.

“Ndonjëherë ndodh të pyes veten: “Ku gabova?!”… Dhe jeta më përgjigjet: U tregove tepër i mirë me të tjerët”.- ishin fjalët në foton e publikuar.

Pas ndarjes së bujshme të çiftit, Alba i ka habitur të gjithë me një deklaratë në Instastory.

E pyetur nga një ndjekës se cili është koreografi që Alba mendon se i ka të gjitha meritat për arritjen e saj si balerinë, ajo ka etiketuar Albi Nakon dhe e ka shoqëruar emrin e tij me emojin e një duartrokitjeje, duke e falenderuar publikisht ish-partnerin.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: