Connect with Us

Vrasje të vogla/ Serhan mëson mashtrimin e Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Serhan mëson mashtrimin e Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Mehmet dyshon se Emre ka kryer krimin e  Arzusë. Emre i kërkon Pelinit të hanë drekë së bashku në përvjetorin e martesës së saj me Tajlanin. Pelin e ka të vështirë të pranojë sepse është një ditë e veçantë për të por Emre e kërcënon. Oja i tregon Serhanit se nuk ka besim tek Kerim pasi ai e ka gënjyer. Serhan i kërkon Ojas të mos përfshihet në këtë çështje sepse do e zgjidhë ai. Tajlan rezervon në një restorant për të festuar përvjetorin e martesës. Pelin nuk pranon për shkak të kushtit që i vuri Emre.

Serhan shkon në shtëpinë e Kerimit dhe e provokon gjatë bisedës për të mësuar nëse ai e njeh Edipin. Tajlan dhe Emre e kalojnë mbrëmjen duke pirë. Emre e çon Tajlanin të dehur në shtëpi. Pelin dhe Emre e kalojnë natën duke biseduar e duke kujtuar kohët e vjetra. Serhan i tregon Ojas se Kerim nuk di asgjë për Edipin. Oja nxehet me Kerimin por Serhan e ndalon. Burxhu dhe Emre ftojnë Pelinin dhe Tajlanin por Pelin nuk pranon. Pelin dhe Tajlan dalin për të festuar përvjetorin e martesës. Pelin përpiqet të largohet nga restoranti për të shkuar tek Emre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE