Connect with Us

“Meshkujt nuk duan një kukull që thotë gjithmonë po”/ Këngëtarja e famshme zbulon “partneren e denjë”

Kryesore Show Biz

“Meshkujt nuk duan një kukull që thotë gjithmonë po”/ Këngëtarja e famshme zbulon “partneren e denjë”

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare seksi, Morena Taraku është një nga më të komentuarat në rrjetet sociale.

Morena është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi përveç fotove provokuese ajo ka treguar se si mund të jesh një partnere e denjë.

Në Instatory ajo ka publikuar një fragment nga një libër që po lexon ku flet për femrën ideale sipas meshkujve.

Në të shkruhej: “Meshkujt duan një femër që të dijë të përballojë shakanë dhe të luajë lojën e të bëhet bashëkpunëtore. Askush nuk do një kukull që thotë gjithmonë po. Ai do të zbulojë nëse je e zonja të qëndrosh në këmbë vetëm, pa rënë. Nëse arrin t’i bësh ballë, do të të quajë një partnere të denjë.

Qenka vajzë e fortë…dhe pastaj do ia mbathë…”, shkruan pas fjalisë së fundit Morena./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: