Connect with Us

Një ëndërr e realizuar nga Krenar Çoçaj/ Ja dhurata që menaxheri i bëri Luana Vjollcës për ditëlindje

Kryesore Show Biz

Një ëndërr e realizuar nga Krenar Çoçaj/ Ja dhurata që menaxheri i bëri Luana Vjollcës për ditëlindje

Publikuar

-

Më 2 shtator moderatorja Luana Vjollca festoi 28 vjetorin e ditëlindjes së saj.

Për të ishte organizuar një festë e madhe në Jalë, ku mes miqve më të ngushtë dhe familjarëve Luana festoi deri në orët e para të mëngjesit.

Në ditëlindjen e saj nuk ka munguar partneri i saj Krenar Çoçaj, i cili e ka surprizuar Luanën në mënyrën më të  bukur duke bërë të përjetojë një ëndërr, ashtu siç është shprehur dhe vetë moderatorja.

Sipas “Panorama Plus” e gjithë festa duke filluar nga dekori dhe çdo gjë tjetër, ishte ide e Krenarit dhe ai ka paguar gjithçka.

Le të kujtojmë se edhe pse prej vitesh janë përfolur si çift në media, Luana dhe Krenari nuk e kanë pranuar ende publikisht lidhjen e tyre.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: