Connect with Us

Nuk do të jenë më? Dy moderatoret shqiptare mungojnë në spotin e sezonit të ri të “Top Channel”

Kryesore Show Biz

Nuk do të jenë më? Dy moderatoret shqiptare mungojnë në spotin e sezonit të ri të “Top Channel”

Publikuar

-

Ky fillim sezoni premton shumë ndryshime dhe lëvizje të reja në televizionet shqiptare. Një nga ato është edhe televizioni Top Channel i cili së fundmi ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv ku tregon se do të  kemi rikthimin e disa programeve tradicionale si Portokalli, Fiks Fare, The Voice apo edhe programet e reja të cilat kanë zënë vendin e tyre të padiskutueshëm në tregun televiziv.

Por ajo që vumë re në spot ishte mungesa e Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit. Të gjithë gazetarët dhe moderatorët nga Alban Dudushi, Bieta Sulo, Xhemi Shehu, Salsano Rrapi, apo Nevina Shtylla, Dojna Mema etj shfaqen të ulur në një tryezë të madhe që mbledh figurat e njohura të ekranit.

Luana shfaqet në një video call teksa flet me Salsanon dhe Xhemin, ndërsa sa i përket Arbanës, janë gazetarët e “Fiks Fare, ata që vënë në dukje mungesën e saj:

Devi: Po Arbana ku është mo?

Dori: Po mëson Renaton të bëjë ëmbëlsira!

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Portale që ja punojnë vëllezërve të tyre”/ Lajmi “fake” i tërmetit, reagojnë ashpër Flor Binaj dhe Elton Deda

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme, një lajm “fake” që thonte se një tërmet me një magnitudë prej 6 ballësh në orën 23:30,  ngriti në këmbë gjithë Tiranën. Lajmi u përgënjeshtrua menjëherë nga kryeministri Edi Rama, ndërsa dy gazetarët u shoqëruan në polici. E gjithë situata shqetësoi mijëra qytetarë, mes të cilëve edhe aktorin Florian Binaj por edhe […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: